KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16184101
nr 1618 4101
Dan Nygårds
(f. 1943), Sverige
Blandteknik, 3 st, Signerade, yttermått inklusive ram: 25x25 - 31x28 cm
Dan Nygårds, svensk bildkonstnär född 1943.
måndag 6 maj 2024
kl 18:49:22